Маленьких хмельничан запрошують відвідати «Місто професій»
17 жовтня у сквері імені Тараса Шевченка з 13:00 до 16:00 проводитиметься профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій». Запрошуємо до участі дітей віком від 2 до 17 років.Маленьких хмельничан запрошують відвідати «Місто професій»
17 жовтня у сквері імені Тараса Шевченка з 13:00 до 16:00 проводитиметься профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій». Запрошуємо до участі дітей віком від 2 до 17 років.

Проведення заходу ініціює Міжнародний діловий журнал «COMMUNITY».

У парковій зоні розгорнеться пізнавальне та цікаве імпровізоване містечко. При вході у нього кожна дитина отримає паспорт, карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей.

Мета проведення такого заходу – надати можливість кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітьми значущості тієї чи іншої професії.

У 2014 році понад 20 000 дітей у різних містах України стали учасниками проекту «Місто професій».

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до профорієнтаційного заходу! Оберіть своє професійне майбутнє разом із «Містом професій».

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту