Маленьких хмельничан запрошують відвідати «Місто професій»
17 жовтня у сквері імені Тараса Шевченка з 13:00 до 16:00 проводитиметься профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій». Запрошуємо до участі дітей віком від 2 до 17 років.Маленьких хмельничан запрошують відвідати «Місто професій»
17 жовтня у сквері імені Тараса Шевченка з 13:00 до 16:00 проводитиметься профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій». Запрошуємо до участі дітей віком від 2 до 17 років.

Проведення заходу ініціює Міжнародний діловий журнал «COMMUNITY».

У парковій зоні розгорнеться пізнавальне та цікаве імпровізоване містечко. При вході у нього кожна дитина отримає паспорт, карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей.

Мета проведення такого заходу – надати можливість кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітьми значущості тієї чи іншої професії.

У 2014 році понад 20 000 дітей у різних містах України стали учасниками проекту «Місто професій».

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до профорієнтаційного заходу! Оберіть своє професійне майбутнє разом із «Містом професій».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього