Маленьких хмельничан знайомили з класичною музикою
Музична зустріч-відкриття проекту «Мої перші концерти» відбулась 10 жовтня у Хмельницькій обласній філармонії.Маленьких хмельничан знайомили з класичною музикою
Музична зустріч-відкриття проекту «Мої перші концерти» відбулась 10 жовтня у Хмельницькій обласній філармонії. Затишна та яскрава Дитяча зала привітала дорослих і малят, які прийшли послухати класичну музику у виконанні струнного квінтету. В цей день відбулись два концерти: для батьків з малюками від 0 до 3 рочків і для батьків із старшими дітками від 3 до 6 років.
Спосіб проведення заходу враховував потреби саме найменших меломанів, які вперше завітали на справжній концерт. У формі цікавої розповіді дітки познайомились з чарівною Скрипкою, яку за красу і співучість голосу називають Королевою музики. Для своїх маленьких поціновувачів пані Скрипка окремо «продемонструвала» свої звукові чесноти – і короткий приглушений звук від защипування струни пальцем і довгий мелодійно протяжний від проведення по струнам смичком. А найдопитливішим слухачам навіть дозволила самостійно спробувати доторкнутися до струн і створити свої оригінальні звуки. Красуня Скрипка завітала до малят разом з усією родиною. Старшим братом – Альтом, який заспівав діткам пісеньку про коника-стрибунця у траві. Поважною пані Віолончеллю, яка стоїть спираючись на тоненьку ніжку. А також – найбільшим родичом – Контрабасом. Густий басовий тембр цього інструменту нагадав низький голос тата. Майже всі дітки побажали провести величезним смичком по довжелезним струнам цього велетня.

Маленьких хмельничан знайомили з класичною музикою Маленьких хмельничан знайомили з класичною музикою

Окрім музичних інструментів на концерт завітав музичний чарівник – пан Диригент і його чарівна паличка. Виявляється, саме завдяки їй мелодії різних інструментів поєднуються і «співають» однією дружньою родиною. Диригент показував веселі музичні фокуси, а потім навчав юних талантів чудодійної майстерності. Оце так диво, відчути себе справжнім диригентом, якому підкоряюся безліч пречудових казкових звуків!
В концерті були виконані твори В. Моцарта, П. Чайковського, Л. Боккеріні, Ф. Шуберта, Й. Штрауса, А. П’яццоли та інших композиторів. Звучання цієї прекрасної музики безперечно надихає на творчість, викликає бажання проявити свої емоції за допомогою танцювальних рухів, стрибків, оплесків. За бажанням дітки ще й малювали, гралися цікавими розвиваючими іграшками, підігрували музикантам за допомогою іграшкових бубнів і дзвіночків.
Надзвичайно приємно, що таку потрібну дітям ідею радо підтримав директор філармонії Олександр Драган. В його планах продовжувати «Мої перші концерти» регулярно, відкриваючи дітям нові музичні інструменти, наближаючи до них світ прекрасного мистецтва.
Окрема подяка партнеру проекту – центру «Sky park» в оздоровчо-розважальному комплексі «СВ-клуб».
Вже наступної суботи 24 жовтня на малят і батьків чекає знайомство з гітарою, баяном в ансамблі зі скрипкою, а 7 листопада – з ніжною флейтою. Для Вас вже готуються нові сюрпризи: музичні і не тільки..!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього