Малий бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету 120 мільйонів гривень єдиного податку
Платники податків Хмельниччини, які застосовують спрощену систему оподаткування, спрямували до бюджетів місцевих громад 122,4 мільйона гривень єдиного податку, що на 21,3 мільйонів більше проти торішнього показника.Малий бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету 120 мільйонів гривень єдиного податку
Платники податків Хмельниччини, які застосовують спрощену систему оподаткування, спрямували до бюджетів місцевих громад 122,4 мільйона гривень єдиного податку, що на 21,3 мільйонів більше проти торішнього показника.
Традиційно фізичні особи – підприємці, які працюють у першій, другій і третій групах «спрощенців», сплатили до місцевих скарбниць левову частку цього платежу, – 82 мільйони гривень. У свою чергу юридичні особи – «спрощенці» третьої групи спрямували до бюджету 22 мільйони гривень.
Щодо четвертої групи платників податків – сільгосптоваровиробників, то ними відраховано до скарбниць місцевих громад 17,5 мільйона гривень єдиного податку.
Загалом після законодавчих змін, які запрацювали 1 січня 2015 року, представники малого бізнесу Хмельниччини активно працюють у всіх чотирьох групах платників єдиного податку. Як наслідок, на сьогодні платники єдиного податку, тобто фізичні особи-підприємці та юридичні особи, нараховують понад 38 тисяч суб‘єктів господарювання. Зокрема, у першій групі «спрощенців» функціонує 9 тисяч фізичних осіб-підприємців, друга група нараховує 18 тисяч платників, у третій працює 10,9 тисячі СГД, до четвертої групи увійшло 1,2 тисячі сільськогосподарських товаровиробників.
«Малий бізнес нашого краю завжди демонстрував свою економічну і громадську активність. Власне, перевищення стомільйонного результату у сплаті єдиного податку свідчить про те, що дана категорія платників податків уміє працювати, системно наповнює місцеві бюджети і позитивно впливає на розвиток регіональної економіки. Наразі у нас є все підстави сподіватися, що малий бізнес нашого краю буде швидко адаптуватися до змін у податковому і митному законодавстві і сумлінно виконувати свої економічні і соціальні функції», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом