Малий бізнес Хмельниччини спрямував до місцевого бюджету понад 200 мільйонів гривень
За 9 місяців 2015 року подільські бізнесмени спрямували до місцевих бюджетів 215 мільйонів гривень єдиного податку, що на 78 мільйонів гривень, або на 57 відсотків більше, ніж минулого рокуМалий бізнес Хмельниччини спрямував до місцевого бюджету понад 200 мільйонів гривень
За 9 місяців 2015 року подільські бізнесмени спрямували до місцевих бюджетів 215 мільйонів гривень єдиного податку, що на 78 мільйонів гривень, або на 57 відсотків більше, ніж минулого року, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Левову часту надходжень для потреб територіальних громад Хмельниччини спрямовували фізичні особи – підприємці: за дев‘ять місяців ця сума склала 125 мільйонів гривень. Юридичні особи ІІІ групи сплатили 35 мільйонів гривень. єдиного податку, а юридичні особи ІV групи (платники фіксованого сільськогосподарського податку) – 55 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що суб’єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок, перейшли на четверту групу спрощеної системи у зв’язку із змінами у законодавстві, що відбулися на початку поточного року.
Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 18.3 тисяч підприємців. Ці представники бізнесу звітують лише раз на рік, та єдиний податок сплачують щомісячно. У першій групі перебуває понад 8,8 тисячі платників єдиного податку, у третій – 10,1 тисячі, четверта включає у себе 1,2 тисячі сільськогосподарських товаровиробників.
Як стверджують провідні фахівці регіонального представництва фіскальної служби, позитивна динаміка сплати єдиного податку підприємницькою спільноти Хмельниччини забезпечує додаткові можливості для територіальних громад у вирішенні назрілих соціально-економічних проблем. Водночас сьогоднішня зацікавленість активу місцевих громад у розвитку територій напряму залежить від створення максимально сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу та відповідного зростання податкових надходжень.
«Малий бізнес Хмельниччини традиційно демонструє свою економічну і громадську активність. Власне, перевищення двохсотмільйонного результату у сплаті єдиного податку свідчить про те, що дана категорія платників податків уміє працювати, системно наповнює місцеві бюджети і позитивно впливає на розвиток регіональної економіки», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього