Малозабезпеченим хмельничанам роздали продуктові набори
Необхідні продукти харчування уже отримали 600 малозабезпечених хмельничан.Малозабезпеченим хмельничанам роздали продуктові набори
Продуктові набори видають щоденно у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У кошик кладуть крупи, олію, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Купують пайки за кошти з міського бюджету.
Як повідомила директор Центру Ірина Ковальчук, на сьогодні необхідні продукти харчування уже отримали 600 малозабезпечених хмельничан, клієнтів міського територіального центру. В першу чергу гуманітарні набори видаються одиноким громадянам, дохід яких не перевищує 1300 гривень на місяць. Далі їх можуть отримати і важкохворі, які потребують довготривалого і вартісного лікування. Нова програма, що запрацювала в місті, розрахована на рік.
Нагадаємо, що на сесії міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до Комплексної програми «Піклування» в місті Хмельницькому на 2012-2016 роки, яким передбачено виділення коштів у сумі 600 тис. грн. Хмельницькому міському центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для забезпечення продовольчими пайками малозахищених жителів міста та осіб, які перебувають у складних життєвих ситуаціях.
З бюджету міста також виділено 400 тис. грн. на забезпечення індивідуальними засобами особистої гігієни (підгузниками, пелюшками тощо) інвалідів з числа малозахищених жителів міста та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Для отримання вищезазначеної допомоги, малозабезпеченим мешканцям міста, або людям, які потребують довготривалого лікування, необхідно звернутися із заявою до Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування і надати докумети, які підтверджують складні життєві умови.
Заяви приймаються щодня, крім вихідних, з 8.00 до 16.30 години.
Телефони для довідок: 63-23-37, 63-03-64.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього