Велике свято для маленьких подолян. У селі Шаровечка Хмельницького району до першого вересня організували веселі забави для малюків. Повітряні кульки, цікаві конкурси та багато подарунків – саме так дітлахи відзначають початок нового навчального року

Малюки Хмельниччини пішли до дитячих садочківМалюки Хмельниччини пішли до дитячих садочків

Велике свято для маленьких подолян. У селі Шаровечка Хмельницького району до першого вересня організували веселі забави для малюків. Повітряні кульки, цікаві конкурси та багато подарунків – саме так дітлахи відзначають початок нового навчального року.
Галасливі та усміхнені. Наймолодші жителі Шаровечки святкують день знань. За літо дітлахи набралися сил, а тепер переступають поріг рідного дитсадочка. Відкриті до нових вражень та веселих розваг.
Щиро, з душею. Саме так науково-педагогічний колектив дитячого садка відноситься до роботи. Цьогоріч за сприяння батьків, місцевої влади та меценатів будівлю реорганізовано. Аби більше півсотні діток почували себе як вдома.

[media=http://www.youtube.com/watch?v=_IggGOO9ShY

Максимум зусиль докладає місцева влада. На замітці у сільського голови організація харчоблоку. Аби наймолодше покоління якісно харчувалося та росло здоровим.
До першого вересня благодійний фонд Сергія Лабазюка \”Ми поруч\” подарував малечі новенький плазмовий телевізор. Аби такі улюблені мультики дітлахи дивилися у гарній якості та коли їм заманеться.
Задоволені не лише малюки, а й їхні батьки. Ольга у дитячий садочок привела третю донечку – Софійку. Розказує, дитина у захваті, дні лічила до першого вересня.
Демографічна ситуація у Шаровечці щороку покращується. Цьогоріч у дитсадочку навчатиметься 53 дитини. На найближчу перспективу заплановано розширення навчального закладу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього