Маначинці чекають, коли їхні вулиці стануть вночі освітлюваними Маначинці чекають, коли їхні вулиці стануть вночі освітлюванимиТяганина із прийняттям головного кошторису країни породила масу чуток. Серед населення, особливо сільського, можна підслухати песимістичні думки. Мовляв, грошей на соціальну сферу тепер не дочекаєшся і глибинки тепер кинуті напризволяще. Втім тепер, згідно прийнятого бюджету, субвенції на потреби громад потроху розходяться на місця.Головне ці кошти «вибити» у потрібній кількості. Жителі Маначина, що на Волочищині, надію на свого обранця не полишали. Як наслідок- потрібні кошти на вуличне освітлення у них уже є.

Маначин – село за сім кілометрів від Волочиська. І за всіма мірками вважається приміським. За стереотипом це асфальтовані та освітлювані вночі вулиці, проте капітального ремонту дороги тут чекають давно, залишені ще з радянських часів ліхтарі вже одним своїм виглядом благають про «облагородження». Кошти на вуличне освітлення у бюджеті сільраді були закладені у сумі 70 тисяч гривень, а це лише половина.

Тож тепер розробка проектно-кошторисної документації вже питання номер один у сільраді. Виділених коштів вистачить на одну підстанцію та декілька вулиць. Та головне-це розпочати, каже сільський голова. Його оптимізм поділяють і селяни, та багатозначно натякають і на стан дороги, яка сполучає Маначин з Волочиськом. Народний депутат по Волочиському виборчому округу запевнив виборців-на потреби району з держбюджету виділено більше восьми мільйонів гривень.Вони підуть на потреби найбільш кричущих за станом соціальних об’єктів.

14 лютого відбудеться сесія обласної ради. Незалежно від цього, виділені кошти вже на рахунках громад. Районні ж сесії визначать і свої пріоритети у фінансуваннях сільських об’єктів.

За матеріалами: http://excl.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього