Мандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко розповідають про проблеми, що існують в країні.Мандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко розповідають про проблеми, що існують в країні.

«Зараз ми живемо у хорошої пари Луїзи і Максима у Мілані. Вони вже більше року живуть в Італії та розповіли нам багато цікавого про цю країну і життя в ній. Виявляється, якщо людина, перебуваючи в Італії, прострочила свою візу і потім залишає країну на літаку, то їй нічого за це не буде: ні штрафу, ні депортації, ні заборони на наступний в\’їзд. Італія видала закон, згідно якого, якщо людина з простроченою візою залишає країну з власної волі, то її випускають без проблем, – розповідають хмельничани. – Якщо ж у людини перевірили паспорт в Італії, і поліція побачила, що її віза закінчилася, мігранту загрожує депортація та виселення в найближчі два тижні».
Мандри по Італії та розповіді хмельничан про  не просте життя в Європі.

Як дізналися мандрівники, насправді в Італії багато людей живе і працює не просто нелегально, а й зовсім без документів. Ще 10-20 років тому країна була раєм для мігрантів. Там було багато роботи, яку не хотіли виконувати італійці. А так як не було конкурентів, то платили за неї добре. Зараз же сюди приїхало багато людей не тільки з пострадянського простору, а й з Азії та Африки. Часто вони готові працювати мало не за їжу, через що оплата праці знижується.

«Що вже говорити про безробіття! Здається , що Європа вже відживає свій час розквіту, і скоро криза перевершить всі очікування, а мігрантам доведеться бігти в свої рідні країни, щоб вижити», – кажуть мандрівники.

Як вони встигли помітити, насправді в Європі зараз складно відкласти гроші. Житло коштує дорого: щоб знімати кімнату не в центрі Мілана, потрібно віддати 500 євро. На їжу і громадський транспорт теж йде досить багато. А отримувати зарплату більше 1 тисячі євро дуже непросто. Зараз складно знайти роботу, а через це люди просто чекають, поки з\’явиться хоч якась, особливо не перебираючи.

«Як ми встигли помітити, Азія в даний момент розвивається дуже швидкими темпами і майбутнє за нею. Купувати чи знімати житло там набагато дешевше ніж в Європі, їжа, одяг і транспорт теж коштують недорого. Тобто відкласти виходить більше і простіше. Хоча, може нам ситуація здалася такою тільки в Італії, а в інших країнах Європи все добре?», – гадають Аня та Богдан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього