Індія – країна дешевого відпочинку та бесцінних вражень
Мандрівник  Максим Гнатко розповів хмельничанам про свій досвід подорожей ІндієюМандрівник  Максим Гнатко розповів хмельничанам про свій досвід подорожей Індією
11 жовтня у соціально-культурному центрі \”Сорока\”, мандрівник, Максим Гнатко розповідав про свій досвід подорожей Індією. Він поділився враженнями та цікавою і корисною інформацією стосовно цін, харчування, проживання та багато іншого.
Для подорожі Індією приводів багато і для кожного вони різні – хтось їде туди побачити чудові краєвиди, походити горами, повалятися на пляжі, комусь більше подобається культура та релігії. Зрештою для кожного в Індії знайдеться і місце, і час, і різні цікавинки, про які спочатку ніхто навіть не здогадується. Для того, щоб потрапити до Індії потрібно не так багато.
За словами досвідченого мандрівника Максима віза коштує близько 40-50$ та буде готова буквально за кілька днів. Переліт у обидва кінці буде коштувати близько 500$. Інша справа – проживання. Можна, звісно, з самого початку домовлятися з тур-агенствами, що збереже ваші нерви, але буде відносно дорого. А можна вирішити це питання самостійно.\” Головне, про що варто пам’ятати – завжди і всюди торгуватися з індусами, – кометує Максим Гнатко, – тому що туристи для них – завжди багаті люди і потрібно здерти з них чим побільше. Тому можна сміливо скидати ціну в половину. В Індію не потрібно їхати на кілька днів, тому що за цей час мало що можна побачити. Виділяти на це потрібно не менше місяця, до того ж на житло, їжу та інше в місяць можна витратити близько 300$.\”
\”В Індії є як пляжі, так і гори, можна поїздити по містам та селищам, щоб побачити архітектуру, життя традиційних індусів та звісно відвідати храми, яких дуже багато. Індія – це країна, що завжди відкрита до інших релігій, але її жителям властиво перероблювати все під себе. Так синагоги, християнські церкви та інші храми будуть для нас дуже дивно виглядати. До того ж їх всі можна відвідати і ніхто тебе не вижене, проте потрібно виконувати те, що поросять люди у храмах.\”

Мандрівник  Максим Гнатко розповів хмельничанам про свій досвід подорожей Індією
Мандрівник  Максим Гнатко розповів хмельничанам про свій досвід подорожей Індією

Переміщення по країні досить специфічне. Одним із головних видів транспорту по містах є таксі, так звані рикші, вони бувають декількох видів – вело-рикші, мото-рикші. Інший, досить розповсюджений вид транспорту між містами – потяги. Це швидко, дешево, але вони мають свої мінуси та нюанси на які Максим дуже звертав увагу:
– за 2 тижні вже не має білетів в касах, тому потрібно все замовляти заздалегідь через інтернет;
– є різні види – від дорогих купе по двоє до найдешевших загальних плацкартів, де поїздка відбувається з купою народу на голові;
– ніколи не можна зрозуміти з якого перону відправляється потяг, тому що немає позначок, також можна помилитись і самим потягом, і вагоном, тому потрібно запитувати у касі або спеціальній кімнаті для запитань точну дату відправлення і колію;
– найголовніша проблема – запізнення потягів від 6 до 12 годин, тому вирушаючи кудись обов’язково враховуйте таке, що потяг запізниться.
Ще один спосіб переміщення по країні – автобуси, яких достатньо багато, хоча вони і не відрізняються комфортом. Звісно можна спробувати подорожувати автостопом, але дешевше на автобусах.
Завершуючи розповідь Максим Гнатко сказав, що Індія – дивовижна країна, в якій можна побачити дуже багато чудових, цікавих, а головне унікальних речей, живописні місця, вражаючі храми, в яких проходять не менш вражаючі свята. У цій країні можна досить \”бюджетно\” відпочити та отримати масу задоволення, багато вражень та цікавих розповідей. Головне не триматися туристичних доріг, більше переміщуватися по різним закаулкам, селищам, занедбаним храмам. Краще не їхати туди, куди їздить основна маса туристів і тоді можна побачити багато нового. А якщо випадає можливість, то краще їхати на довше і відвідати більшу кількість місць.

Юлія Савіцька

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,