2 роки в очікуванні роботи. Працівники Маниковецького спиртового заводу після зупинки підприємства опинилися на вулиці.
Зараз завдяки старанням нового керівництва завод знову готовий до роботи. Колектив, робочі місця та обладнання вдалося зберегти від знищення

Маниковецький спиртовий завод після 2 років простою - знову запрацюєМаниковецький спиртовий завод після 2 років простою - знову запрацює

2 роки в очікуванні роботи. Працівники Маниковецького спиртового заводу після зупинки підприємства опинилися на вулиці.
Зараз завдяки старанням нового керівництва завод знову готовий до роботи. Колектив, робочі місця та обладнання вдалося зберегти від знищення. Зараз в цехах кипить робота-запустити потужності тут обіцяють уже через декілька днів. А ще підприємство може працювати на альтернативних видах палива- в умовах економії газу виробничі процеси можна буде не скорочувати.
На Деражнянщині не так багато потужних підприємств. Після торгової та газової війни з Російською Федерацією, промислові гіганти вирішили переходити на альтернативні види палива, аби не залежати від північного сусіда. Вартість переоснащення підприємств відшкодується протягом шести місяців, кажуть в адміністрації.

Реорганізуватися та втриматися на плаву тут намагається чи не кожне середньостатистичне підприємство. А встати з колін у час економічної нестабільності і взагалі вважається дивом. Маниковецький спиртовий завод у замороженому стані перебував 2 роки. Підприємство останніми роками постійно лихоманило- непорозуміння з « Укрспиртом» позначалися на роботі. Проте навіть у часи застою тут зберегли і обладнання, і колектив. Працівники з натхненням зустріли новину про відновлення виробництва.
Поттужність підприємства – 1500 тисячі літрів високоочищеного спирту класу «Люкс» на добу. Сюди на роботу з довготривалої відпустки повертається 120 людей. Підприємство працює на газовому опаленні, проте переобладнатися під інші види не проблема, кажуть працівники.
Новий керівник заводу зараз узгоджує паперові справи. Завдяки співпраці з місцевою та обласною владою в маниківчан є впевненість-завод на державному рівні підтримують.
В адміністрації кажуть, це не єдине підприємство, яке чекає відновлення. Криза в економіці має вчити виживати.Тож в планах держапарату вже є й інші напрацювання. Але поки їх воліють не озвучувати.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту