Масовий медогляд відбувся у Волочиському районіВ Волочиському районі за ініціативи обласної влади стартував проект «Народний медогляд». Проект започатковано в рамках надання якісної медичної допомоги усім жителям краю незалежно де вони проживають – чи в райцентрі, чи у найвіддаленішому селі. Особлива увага – профілактиці захворювань, їх виявленню на ранніх стадіях.Масовий медогляд відбувся у Волочиському районіВ Волочиському районі за ініціативи обласної влади стартував проект «Народний медогляд». Проект започатковано в рамках надання якісної медичної допомоги усім жителям краю незалежно де вони проживають – чи в райцентрі, чи у найвіддаленішому селі. Особлива увага – профілактиці захворювань, їх виявленню на ранніх стадіях.
В рамках пілотного проекту був розроблений спільний наказ Волочиського РЦ ПМСД та Волочиської ЦРЛ. Згідно наказу розроблений план-графік виїздів бригади спеціалістів на сільські дільниці в АЗПСМ для надання планово-консультативної допомоги жителям дільниць.
26 грудня 2013р. в Копачівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини здійснений черговий виїзд бригади районних спеціалістів в рамках проекту «Народний медогляд».
Цей проект викликав значний інтерес у мешканців, які проживають в межах території обслуговування Копачівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Біля будівлі амбулаторії утворилася черга бажаючих потрапити на обстеження. Окрім вимірювання артеріального тиску та проведення електрокардіологічного обстеження прийом проводив кардіолог, терапевт, невропатолог, окуліст, використовуючи при цьому матеріальну базу медичного закладу та виїзної бригади.
В результаті огляду було обстежено 105 чоловік. Виявлено 37 випадків захворювань, з них 32 первинних.
Загалом за час дії проекту «Народний медогляд» під час виїздів бригадою спеціалістів було оглянуто 2054 людини. Із них: 38 учасників бойових дій; 14 інвалідів війни; 260 учасників війни; 75 дитей до 1 року;
Виявлено близько 413 випадків первинних захворювань сільських жителів регіону (близько 20% обстежених).
Варто ще раз підкреслити, що проблема профілактики захворювань – одна з найбільш злободенних в нашій країні. І не даремно реалізація ініціативи «Народний медогляд» покликана зняти гостроту цього питання в Волочиському районні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього