Масового виходу депутатів з Партії регіонів на Хмельниччині не будеКолишній голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак прогнозує, що на Хмельниччині масового виходу депутатів з Партії регіонів не буде.Масового виходу депутатів з Партії регіонів на Хмельниччині не будеКолишній голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак прогнозує, що на Хмельниччині масового виходу депутатів з Партії регіонів не буде.
“Я не очікую масового виходу з партії регіоналів на Хмельниччині. Це не 2004-й чи 2005 рік. Хоча й тоді у Хмельницькій області не існувало Партії регіонів: був Василь Ядуха і ще кілька чоловік, яких тоді ніхто хто знав. Вони провели юридичну реєстрацію, за що у майбутньому одержали певні посади і преференції”, – зазначив він.

Коліщак не вірить, що у Кам’янці-Подільському вдасться розвалити Партію регіонів.

“Скажімо, у Кам’янці-Подільському міську організацію очолює Мельниченко, а району організацію — голова райдержадміністрації. Якщо останній захоче докластися до розвалу партії, його звільнять з посади керівника району. Прийде інший, якого автоматично призначать головою осередку Партії регіонів”, – пояснив він.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього