Матері-героїні Чемеровеччини отримали заслужені нагородиСьогодні в урочистій атмосфері голова Чемеровецької райдержадміністрації Сергій Романчук та голова районнної ради Ігор Забіяка мали честь відзначити шанованих у районі жінок, яким відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».Сьогодні в урочистій атмосфері голова Чемеровецької райдержадміністрації Сергій Романчук та голова районнної ради Ігор Забіяка мали честь відзначити шанованих у районі жінок, яким відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Посвідчення, нагрудні знаки, а також живі квіти та цінні подарунки з рук керівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю отримали ще 5 берегинь роду люського, які народили п’ять і більше дітей. А саме: Парасковія Атаманюк з с.Зарічанка, Євдокія Гвоздецька з с.Демківці, Лариса Загородня з с.Завадівка, Лідія Левицька з с.Красноставці та Алла Савчук з с.Почапенці. Окрім того їм буде виплачено одноразову грошову винагороду – у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (по 11470 гривень).

Передаючи свої теплі та щирі вітання кращим представницям роду людського посадовці наголосили на тому, що мама для кожної дитини завжди є найдорожчою людиною. А тому держава не може не цінувати нелегкий, але такий потрібний для українського супільства внесок, який роблять матері-героїні. «Багатодітні матері заслуговують на таку відзнаку, бо кожна з них вклала у своїх дітей найцінніше – мораль, людяність і любов до рідного краю. Наразі й ми можемо бути певні, що саме ці риси допоможуть їм та усім представникам нинішнього підростаючого покоління завтра будувати нову, демократичну і правову Україну», – зазначив Сергій Романчук. Нагородженим матерям очільник краю побажав здоров’я, довгих років життя та взаємної любові від дітей, онуків і правнуків.

Добра, злагоди, сімейного благополуччя та добробуту зичили винуватцям урочистостей й окремі сільські та селищні голови, котрі були присутні на заході. Аматори місцевої сцени подарували гостям кілька пісенних номерів.

Принагідно відзначити, що за роки незалежності на Чемеровеччині почесне звання «Мати – героїня» присвоєно 115 жінкам, а 92 з цієї кількості його удостоїлися протягом 2010-2014 років.

За матеріалами: Чемеровецької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього