Матеріалом для створення картин хмельницьким митцям послугували цвяхи18 грудня у виставковій залі обласної бібліотеки для юнацтва хмельничанам презентують мистецький проект «Чарівна рапсодія у виконанні цвяхів».

Початок о 15:00.

Вхід вільний.Матеріалом для створення картин хмельницьким митцям послугували цвяхи18 грудня у виставковій залі обласної бібліотеки для юнацтва хмельничанам презентують мистецький проект «Чарівна рапсодія у виконанні цвяхів».

Початок о 15:00.

Вхід вільний.
До проекту «Чарівна рапсодія у виконанні цвяхів» долучилися обласна бібліотека для юнацтва, кафедра трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету, Гвардійський навчально-виховний комплекс Хмельницького району та Миролюбненська школа Старокостянтинівського району.

Автором техніки «цвяховий нитяк» є Валентна Ребрик. На виставці будуть представлені 53 роботи, виконані у цій техніці учнями та студентами майстрині.

На презентації всі присутні матимуть можливість не тільки побачити мистецькі витвори, але й поспостерігати за створенням одного з них. Майстер-клас з цвяхового нитяку проведе вихованець гуртка «Жива майстерня» Костянтин Шендера.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього