Мати-одиначка з обласного центру воює за "квадратні метри"Хмельничанка Світлана Кучерява з донькою та хворим батьком мешкають у кімнаті площею 11 \”квадратів\” гуртожитку заводу \”Новатор\” на вул. Молодіжній, 15/1. Донедавна займали дві кімнати, однак 23 жовтня з од­нієї їх виселили судові виконавці.Мати-одиначка з обласного центру воює за "квадратні метри"Хмельничанка Світлана Кучерява з донькою та хворим батьком мешкають у кімнаті площею 11 \”квадратів\” гуртожитку заводу \”Новатор\” на вул. Молодіжній, 15/1. Донедавна займали дві кімнати, однак 23 жовтня з од­нієї їх виселили судові виконавці.
— Прийшли міліціонери і виконавці, новий власник із другом взяли батька під рученьки й викинули, — згадує 50-річна Світлана Кучерява. — Татові вже 80, сліпий. Хоч би постидалися.

Світлана Віталіївна — мати-одиначка, інвалід ІІ групи. Ходить із костуром. 18 років працювала на радіотехнічному заводі \”Новатор\”. 1994-го їй виділили кімнату №202 у відомчому гуртожитку.

— Як родилася дочка Саша, я попросила дати ще одну, — каже жінка. — Якраз сусідня 201-ша звільнилася, то профком дозволив зайняти. Зробила ремонт. А цього року вигнали.

— Тут майже у всіх така ситуація, — каже 54-річна Людмила Белінська з гуртожитку. — Я з чоловіком і донькою живемо у 405 кімнаті, теж ордера немає. У половини тільки пропуски є. Але багато таких, які і дня на заводі не працювали, зато покупляли ордери і живуть. Одна така жінка у 804-й живе, недавно родичі коменданта вселилися. Священик колись кілька років на заводі проробив, получив кімнату. Уже більше 10 років тут не живе, а його син цілу секцію займає.

Адміністрація заводу говорить, що Світлана Кучерява зайняла кімнату №201 самовільно, тому звернулися до суду із проханням виселити її.

— Світлану Віталіївну виселили незаконно, — каже її адвокат Григорій Борисевич. — По-перше, на одне рішення суду має бути один виконавчий лист, а їх кілька. По-друге, Олександрі Кучерявій виповнилося 18 років, на її виселення має бути окреме рішення. По-третє, згідно зі статтею 47 Житлового кодексу, житлова площа на одну людину має складати 13,65 квадратних метра, а їх троє на 11.
Джерело: Gazeta.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього