Мати загиблого кіборга подякувала хмельницьким правоохоронцям за допомогу та збереження пам'яті про сина
На ім’я начальника УМВС України в Хмельницькій області Миколи Семенишина надійшов лист вдячності від Антоніни Зубкової, матері загиблого кіборгаМати загиблого кіборга подякувала хмельницьким правоохоронцям за допомогу та збереження пам'яті про сина
На ім’я начальника УМВС України в Хмельницькій області Миколи Семенишина надійшов лист вдячності від Антоніни Зубкової, матері загиблого кіборга, Героя України, Івана Зубкова, повідомляє прес-служба УМВС України в області.

41-річний кіборг Іван Зубков (позивний «Краб») загинув, захищаючи донецький аеропорт. Востаннє на зв’язок військовий виходив ще 20 січня. Іван Зубков брав активну участь у Революції Гідності, згодом вирушив захищати цілісність країни на Схід. Там його призначили командиром десантної роти. Військовий боровся за летовище до останнього, навіть будучи пораненим, та загинув під завалами. Згодом його тіло ідентифікували за допомогою тесту ДНК. У чоловіка залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей.
У листі на ім’я начальника УМВС матір Івана Зубкова пише: «Хочу подякувати за людей, які колись працювали і зараз працюють під Вашим керівництвом.
Моя сім’я вдячна голові Летичівської ветеранської організації працівників органів внутрішніх справ Скрипнику Михайлові Вікторовичу, який створив чудовий музей міліції, де відвів куточок пам’яті загиблим воїнам АТО з Летичівщини.
Ми дуже вдячні йому за збереження пам’яті про нашого сина і за ту посильну допомогу, яку ветерани зібрали, а ми завезли в місто Костянтинівку і передали воїнам синового батальйону.
Також моя сім’я дякує слідчому Вашого управління Заобурній Інні Миколаївні, яка зі всією душею віднеслась до нас, коли ми шукали свого сина, який на той час рахувався зниклим безвісти…»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього