Майдану нарахували 2 тис. грн за пошкоджене майно під час захоплення Хмельницької ОДАХмельницька обласна рада підбила калькуляцію збитків, які завдали активісти місцевого Майдану 24 січня цього року під час захоплення Хмельницької облдержадаміністрації.Хмельницька обласна рада підбила калькуляцію збитків, які завдали активісти місцевого Майдану 24 січня цього року під час захоплення Хмельницької облдержадаміністрації.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив керуючий справами апаруту обласної ради Валерій Брицький.

За його словами, загальна сума збитків становить 2 тисячі гривень. З них 800 грн “майданівці” мають відшкодувати за зіпсоване майно; 900 грн – за пошкоджені ворота, що стоять при в’їзді у двір облдержадаміністрації; до 500 грн – за зіпсовану комп’ютерну техніку.

Крім цього, заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Лілія Бернадська повідомила НГП, що експертна комісія при обласному управлінні культури, національностей та релігії підраховує фінансові втрати 10 картин автортства учнів профтехучилищ, які на момент захоплення адмінбудівлі були розміщені у коридорі другого поверху і зазнали пошкоджень.

Раніше народний депутат України від ВО “Свобода” і голова виконкому Хмельницької обласної Народної Ради Ігор Сабій заявив, що майно Хмельницької облдержадміністрації, яке зазнало шкоди 24 січня під час захоплення приміщення мітингувальниками, буде відновлене за рахунок фінансових пожертв на потреби місцевого Майдану.

“Ми запитали дозволу громади, чи вони не проти, щоб за певну суму пожертв, які надходить на потреби місцевого Майдану, відремонтувати пошкоджене майно облдержадміністрації. Люди одноголосно проголосувати за це. На підставі відповідного акту від обласної влади Майдан готовий компенсувати заподіяні збитки”, – зазначив він.

Як відомо, 24 січня мітингувальники захопили будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Під час штурму було розбите скло дверей у коридорах, поламані картини та окремі перила в ОДА.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього