Майданівець-самогубець з Хмельниччини виявився шизофренікомКиївська міліція підтвердила інформацію, що 25 грудня у наметовому містечку на Євромайдані у Києві невідомий перерізав собі горло.Майданівець-самогубець з Хмельниччини виявився шизофренікомКиївська міліція підтвердила інформацію, що 25 грудня у наметовому містечку на Євромайдані у Києві невідомий перерізав собі горло.
Чоловіка одразу госпіталізували до київської лікарні №17. Згідно довідки лікарів, діагноз пацієнта: різана рана шиї (суїцид) та алкогольне сп’яніння. Госпіталізований поводився неадекватно та агресивно, тому йому викликали бригаду психоневрологічної допомоги. Після того, як його оглянули фахівці, чоловіка перевели до Київської міської клінічної лікарні «Соціотерапія» для надання профільної медичної допомоги.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, ним виявися 28-річний мешканець Хмельницької області, який розшукується правоохоронцями Хмельниччини. Також чоловік неодноразово затримувався за скоєння крадіжок. Наразі чоловік перебуває на стаціонарному лікуванні з попереднім діагнозом шизофренія.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього