Відомі спортсмени Хмельниччини розробили спеціальну програму пришвидшеної фізичної та тактико-спеціальної підготовки

Майстри спорту взялися за підготовку бійців хмельницького “Богдану” до АТОМайстри спорту взялися за підготовку бійців хмельницького “Богдану” до АТО

Відомі спортсмени Хмельниччини розробили спеціальну програму пришвидшеної фізичної та тактико-спеціальної підготовки.
Тренувати бійців хмельницької роти патрульної міліції особливого призначення «Богдан», яка створена для охорони правопорядку у зоні проведення антитерористичної операції, взялися визнанні майстри спорту.

“Більшість бійців роти — добровольці, які відповідають усім вимогам вступу на службу до органів внутрішніх справ, але раніше не проходили відповідної підготовки. У звичайний час кандидатів на службу обов‘язково відправили б щонайменше на кілька місяців у спеціальну школу міліції для проходження першопочаткової підготовки, але сьогодні дорога кожна хвилина”, – пояснили в обласному управлінні міліції.

До розробки програми та практичних тренувань долучилися найкращі тренери і спортсмени обласних організацій фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” та Федерації панкратіону. Зокрема, заслужений тренер України з панкратіону полковник міліції Геннадій Домбровський, чемпіон світу та Європи з панкратіону Володимир Лахман та чемпіон України з дзюдо і самбо Дмитро Буділовський.

“Мета цієї програми — у найкоротші строки та з максимальною ефективністю навчити бійців основним навичкам рукопашного бою, щоб вони могли захистити себе і у разі потреби відбити напад навіть озброєного холодною зброєю злочинця”, — прокоментував начальник обласного управління міліції Олександр Розізнаний.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту