Майстриню з художньої вишивки хмельничанку Людмили Блащук нагородять премією
Лауреатом обласної премії імені Ніни Косарєвої цьогоріч стала Людмила Блащук.Майстриню з художньої вишивки хмельничанку Людмили Блащук нагородять премією
Роботи майстрині з художньої вишивки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Людмили Блащук напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва одноголосно оцінили члени комісії з присудження премії імені Ніни Косарєвої, повідомляють на сайті міської ради.
Обласну премію імені Ніни Косарєвої встановлено у 2013 році за вагомі досягнення у розвитку галузі декоративно-прикладного мистецтва області, високий професійний рівень.
Премія присуджується майстрам народного мистецтва, народним умільцям, викладачам навчальних закладів, керівникам гуртків, студій, працівникам культури, які примножують духовні цінності нашого краю. Одночасно вона є нашою пам’яттю про великого майстра декоративно-прикладного мистецтва України, хмельничанку Ніну Сергіївну Косарєву. За звання лауреата премії цього року окрім Людмили Блащук боролися ще три номінанти: Василь Закржевський – майстер з художньої ковки; Валентина Сірук – майстер з художньої обробки соломки; Олена Декалюк – майстер з художньої вишивки.
Планується, що Диплом лауреата та премію в розмірі 1000 гривень Людмилі Блащук вручать 11 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва в обласному художньому музеї.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього