Майже 100% представників бізнесу Хмельниччини спілкуються з митницею в електронному форматі
Майже усі підприємства Хмельниччини надають перевагу виключно безпаперовому спілкуванню з митницею регіону.Майже 100% представників бізнесу Хмельниччини спілкуються з митницею в електронному форматі
Майже усі підприємства Хмельниччини надають перевагу виключно безпаперовому спілкуванню з митницею регіону. Як результат, протягом ІІІ кварталу поточного року 97,1 відсотка митних декларацій інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено в електронному вигляді.
Використовуючи сучасні ІТ-технології, працівники відомства ефективно оформляють товари у відповідний митний режим. Зокрема, у ІІІ кварталі 2015 року середній час митного оформлення однієї декларації склав 1 год. 17 хв.: оформлення експорту – 62 хв., імпорту – 1 год. 38 хв, повідомляють на сайті фіскальної служби.
За словами т.в.о. начальника Хмельницької митниці ДФС Ігоря Балана,позитивна динаміка зростання сучасного та зручного для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Хмельниччини спілкування з митницею у форматі електронного документообігу свідчить про позитивне ставлення бізнес-спільноти до впровадження новацій в обслуговуванні на митниці. Адже мінімізація проведення митних процедур є однією з форм спрощення спілкування суб’єктів господарювання з державою та створення сприятливих умов для ведення легального бізнесу краян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього