Майже 3 мільярди гривень надійшло до казни від хмельничан
Від бізнес-громади Поділля казна отримала 2 мільярди 851 мільйон гривеньМайже 3 мільярди гривень надійшло до казни від хмельничан
Протягом січня-листопада 2014 року підприємницька-спільнота Хмельниччини направила до зведеного бюджету України 2 мільярди 851 мільйон гривень, що на 195 мільйонів більше, ніж у аналогічному періоді торік.

Відтак державна скарбниця отримала 1 мільярд 71 мільйон гривень, а бюджети місцевих громад регіону – 1 мільярд 780 мільйонів гривень.

Левову частку доходів державної скарбниці складають податки на додану вартість та прибуток. Наразі збір ПДВ в регіоні складає 553 мільйони гривень, оподаткування ж прибутків підприємств додало до казни держави 291 мільйон гривень.

У дохідній структурі скарбниць територіальних громад домінуючу частку займає податок на доходи фізичних осіб. Власне, надходження з нього складають 1 мільярд 283 мільйони гривень, що на 90 мільйонів більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих скарбниць стала плата за землю. Протягом одинадцяти місяців 2014 року подільські землекористувачі спрямували до казни понад 220 мільйонів гривень, у порівнянні з минулорічними показниками вони наростили сплату на 10 мільйонів.

Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належить малому бізнесу краю. Адже «спрощенці» спрямували до місцевих бюджетів більше 178 мільйонів гривень єдиного податку, перевищивши минулорічні результати на 27 мільйонів гривень.
Крім того до державних позабюджетних соціальних фондів від платників Поділля протягом одинадцяти місяців 2014 року надійшло 3 мільярди 289 мільйонів гривень ЄСВ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього