Майже 50 мільйонів гривень «Хмельницькгаз» витратить на інвестиційну програму
ПАТ «Хмельницькгаз» подало на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, свою Інвестиційну програму на 2015 рік в обсязі 47,3 мільйонів гривеньМайже 50 мільйонів гривень «Хмельницькгаз» витратить на інвестиційну програму
ПАТ «Хмельницькгаз» подало на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, свою Інвестиційну програму на 2015 рік в обсязі 47,3 мільйонів гривень. Крім того, цей важливий проект вперше опублікований у відкритому доступі на офіційному сайті компанії km.104.ua для широкого його обговорення споживачами та громадськістю.
Із зазначеної суми – на 13,4 мільйона гривень підприємство планує здійснити реконструкцію, провести капітальний ремонт та заміну біля 300 споруд, розміщених на розподільчих газопроводах. Ці вкрай необхідні заходи дадуть змогу підтримувати належний технічний рівень та підвищити надійність та безпеку експлуатації систем газопостачання Хмельницької області.
Крім того, компанія має намір в наступному році реконструювати, провести капремонт, модернізацію та кільцювання 35,5 км газових мереж на загальну суму 8 мільйонів гривень. В Інвестпрограмі передбачено і закупівлю спецавтотранспорту на 2,72 мільйони гривень. Разом з тим, для забезпечення споживачів безкоштовними лічильниками газу в рамках виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», терміном до 2016 року, програмою передбачено майже 14,33 мільйонів гривень на придбання приладів обліку, їх встановлення або заміну.
«Інвестиційна програма є для нас головним документом підтримки системи газопостачання області в працездатному стані, адже це – плановий обгрунтований документ, який ми реалізуємо протягом року. Тому маємо можливість тримати руку на пульсі, вчасно усувати недоліки, виявляти слабкі місця, – наголошує керівник технічного управління компанії Дмитро Кришевський. – А головне – ми працюємо на випередження, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій».
Водночас стовідсоткове виконання Інвестиційної програми вже у цьому році викликає чимало труднощів. Складне фінансове становище ПАТ «Хмельницькгаз», спричинене зменшенням споживання природного газу та скороченням об’ємів транспортування, недоотримання в зв’язку з цим 35,2 мільйонів гривень, закладених в тариф на транспортування, негативно позначається в частині виконання Інвестпрограми. Так, за 11 місяців 2014 року, програма виконана лише на 55%.

В новому проекті Інвестпрограми ПАТ «Хмельницькгаз» на 2015 рік надана можливість надати свої зауваження та пропозиції протягом 30 календарних днів на адресу компанії та апарату НКРЕКП за координатами, вказанами на офіційному сайті km.104.ua.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього