Майже 600 тисяч гривень - військовим Хмельниччини
Також у Хмельницькому мобілізують зусилля, аби допомогти учасникам АТО адаптуватися у мирному житті.Майже 600 тисяч гривень - військовим Хмельниччини
З ініціативи Хмельницького міського голови під час пленарного засідання шостої сесії міської ради було запропоновано позачергово розглянути питання про виділення фінансової допомоги з резервного фонду міського бюджету кільком військовим частинам, прикордонній академії та міському об’єднаному військкомату на зміцнення матеріально-технічної бази. Сесія підтримала пропозицію одноголосно, виділивши на попередньо заявлені потреби військовиків 580 тисяч гривень, повідомляють на сайті міської ради.
Національній академії Державної прикордонної служби виділили 200 тисяч гривень, військовій частині 3053 – 100 тисяч гривень, військовій частині 3808 – 30 тисяч гривень, А 4239 для частини п.п. В2233 — 100 тисяч гривень, для частини А4239 – 100 тисяч гривень та Хмельницькому обласному військовому комісаріату для міського комісаріату – 50 тисяч гривень.

Також у Хмельницькому мобілізують зусилля, аби допомогти учасникам АТО адаптуватися у мирному житті. Днями нараду присвячену питанню соціально-психологічного супроводу військовослужбовців, що брали участь в антитерористичній операції провели у стінах міської ради. Детальніше про це дивіться у репортажі МТРК Місто.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення