Майже на 6 тисяч гривень відтепер штрафуватимуть п`яних водіївШтраф за керування автомобілем у нетверезому стані збільшили вдвічі.
За новим законодавством тепер штраф за керування автомобілем у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп\’яніння буде від 3,4 до 5,95 тисячі гривень (раніше ця сума складала від 2,55 до 3,4 тисячі гривень), або тягнутиме за собою позбавлення водійських прав на термін від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.Майже на 6 тисяч гривень відтепер штрафуватимуть п`яних водіївШтраф за керування автомобілем у нетверезому стані збільшили вдвічі.
За новим законодавством тепер штраф за керування автомобілем у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп\’яніння буде від 3,4 до 5,95 тисячі гривень (раніше ця сума складала від 2,55 до 3,4 тисячі гривень), або тягнутиме за собою позбавлення водійських прав на термін від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.
-90 % водіїв, які сідають за кермо у нетверезому стані, потрапляють у аварії, – каже старший інспектор відділу Державтоінспекції у Хмельницькому Андрій Прокопенко. – Зійти з рук п’яному водію за кермом може один-два рази, а на третій може статися трагедія. Ми закликаємо не сідати за кермо у нетверезому стані. Краще проїхати на таксі. Це буде дешевше, ніж ціна людського життя.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього