Майже на чверть зросли всі ціни на Хмельничині
За інформіцією облстату, найбільше подорожчали продукти переробки зернових та овочі, найменше – алкогольні напої та тютюнові.Майже на чверть зросли всі ціни на Хмельничині
За інформіцією облстату, найбільше подорожчали продукти переробки зернових та овочі, найменше – алкогольні напої та тютюнові.

Про це повідомляє Головне управління статистиики в області.

Згідно з повідомленням, на споживчому ринку області в грудні 2014 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 3,4%. Найбільше (на 33,4% та 10,6%) подорожчали продукти переробки зернових та овочі. На 10,1-4% зросли ціни на рис, соняшникову олію, молоко, яйця, яловичину; на 3,7-1,2% – на рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, хліб, макаронні вироби, сметану, сири, сало, свинину, масло; натомість подешевшав цукор на 3,3%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшилися на 1,5%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,6%, алкогольні напої – на 1,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,0% зумовлене підвищенням тарифів на опалення – на 2,3%.

Крім того, на 3,8% подорожчали товари та послуги з утримання та ремонту житла.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла стали дорожчими на 4,6%, у т. ч. меблі та предмети обстановки – на 4,2%, побутова техніка – на 5%. Серед побутової техніки пральні машини подорожчали на 6,1%, плити – на 5,6%, пилососи – на 5,2%, холодильники – на 5,1%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 3%, що спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції на 4,2%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 2,9% пов’язано зі зростанням цін на автомобілі на 11,8%.

Ціни у сфері відпочинку та культури зросли на 4,6%, зокрема, аудіотехніка, фотоапаратура та обладнання для обробки інформації подорожчали на 7,4%, канцелярські товари – на 5,6%, послуги відпочинку та культури – на 2,4%, туристичні послуги – на 2,2%.

Нагадаємо, що інфляція в Україні у 2014 році становила 24,9%, в тому числі у грудні – 3%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього