Майже сотня хмельницьких перевізників працює нелегально
За інформацією фахівців управління доходів і зборів з фізичних осіб регіонального представництва фіскальної служби приватні пасажирські перевезення залишаються найбільш враженою сферою, де має місце тіньова зайнятість працюючих. Як результат, кількість виявлених в області офіційно неоформлених найманих працівників уже становить майже 50 осіб.Майже сотня хмельницьких перевізників працює нелегально
За інформацією фахівців управління доходів і зборів з фізичних осіб регіонального представництва фіскальної служби приватні пасажирські перевезення залишаються найбільш враженою сферою, де має місце тіньова зайнятість працюючих. Як результат, кількість виявлених в області офіційно неоформлених найманих працівників уже становить майже 50 осіб.

З метою проведення профілактичної та роз‘яснювальної роботи з перевізниками та пасажирами та фіксації правопорушень в області щоденна працює робоча група за участю працівників ДФС, Державтоінспекції, управління Укртрансінспекції та громадських активістів.

Загалом на Хмельниччині у ході контрольно-перевірочних заходів за перше півріччя виявлено 960 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства працедавцями. Крім того 319 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

За результатами перевірок господарюючим суб’єктам донараховано 3,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій. У 65 несумлінних роботодавців зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

«Очевидно, що для вирішення проблеми тіньової зайнятості населення та виплати зарплати «у конвертах» потрібен комплекс системних заходів. Зокрема, реальний вплив на позитивний розвиток ситуації матимуть законодавці зміни, які зменшують навантаження на фонд оплати праці, породжують здорову виробничу конкуренцію. По-друге, змушують роботодавців чесно платити найманим робітникам зароблені гривні і активні дії представників громадянського суспільства, які сьогодні виконують волонтерські функції у найширшому розумінні цього слова», – зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього