«Мажора» Червонюка відпустили з залу судуОбвинуваченого у справі ДТП Дмитра Червонюка вироком Хмельницького міськрайонного суду відпустили з залу суду. Відповідний вирок зачитала суддя Світлана Дручкова. Вона зазначила, що збитий на смерть пішохід Олег Крушельницький на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння та рухався поза межами пішохідного переходу. Натомість наявність алкоголю у крові Червонюка суддя не підтвердила.Обвинуваченого у справі ДТП Дмитра Червонюка вироком Хмельницького міськрайонного суду відпустили з залу суду. Відповідний вирок зачитала суддя Світлана Дручкова. Вона зазначила, що збитий на смерть пішохід Олег Крушельницький на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння та рухався поза межами пішохідного переходу. Натомість наявність алкоголю у крові Червонюка суддя не підтвердила.

Відповідно до вироку звинувачений Червонюк порушив 12.3 та 12.4 пункти ПДР та частину 2 статті 186 ККУ, що передбачає позбавлення волі на строк 4 роки. Проте статтею 75 ККУ до нього застосовано іспитовий термін строком на один рік. Крім того Дмитра Червонюка позбавлено права керування автомобілем строком на 3 роки.

Батьки загиблого Олега Крушельницького подаватимуть апеляцію до Апеляційного суду Хмельницької області. Для цього у них є термін у 30 днів.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього