МДО "Депутатський контроль" не дозволить відновити корупцію у "Центрі мікрохірургії ока"
Члени МДО \”Депутатський контроль\” звернулися до Генерального прокурора України, Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, голові Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, в.о. голови Антимонопольного комітету України Миколи Бараша щодо припинення існування в \”ЦМХО\” злочинної схеми.МДО "Депутатський контроль" не дозволить відновити корупцію у "Центрі мікрохірургії ока"
Члени МДО \”Депутатський контроль\” звернулися до Генерального прокурора України, Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, голові Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, в.о. голови Антимонопольного комітету України Миколи Бараша щодо припинення існування в \”ЦМХО\” злочинної схеми.
Нагадаємо, що до МДО \”Депутатський контроль\” звернулися працівники клініки з повідомленнями про грубі порушення законодавства, допущенні адміністрацією КМКОЛ \”ЦМХО\”, яку очолював головний лікар Сергій Риков.
Співробітники стверджують, що під час подій на ЄвроМайдані Сергій Риков забороняв працівникам закладу допомогати постраждалим. Тож клініка відмовляла в наданні спеціалізованої медичної допомоги людям з пораненням очей. Також був створений механізм \”передачі\” поранених з Майдану в руки правоохоронців з їх подальшим арештом.
До того ж, є інформація, що він систематично збагачувався шляхом злочинних та корупційних схем. Так, за словами голови профспілкової організації клініки О. Г. Вербицької, в цілому злочинні схеми діяльності Сергія Рикова спричинили розкрадання та привласнення коштів на суми понад 200 млн гривень на рік. Йдеться про корупційну та незаконну схему оплати за надані медичні послуги через Приватне акціонерне товариство \”Страхова компанія \”Сатіс\”.
За злочинні схеми по відмиванню грошей у клініці його було звільнено наказом Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації № 1599/к від 16.12.2014 р. Проте лікар заперечує свою провину й оскаржив наказ у суді. Засідання Білоцерківського міськрайонного суду Київської області відбулося 10 лютого 2015 року під головуванням судді Галини Подрєзової, на якому були присутні представники МДО \”Депутатський контроль\”. Суд задовольнив позов головного лікаря Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні \”Центр мікрохірургії ока\” та поновив Сергія Рикова на посаді.
Відтак Міжфракційне депутатське об’єднання \”Депутатський контроль\” пильнуватиме, аби раніше створені корумповані схеми не мали місце у роботі КМКОЛ \”Центру мікрохірургії ока\”, а головний лікар добросовісно виконував свої обов’язки, уникаючи зловживання службовим становищем, та діяв винятково в інтересах українського народу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього