МДО «Депутатський контроль» взяв під опіку житлову проблему багатодітної сім’ї з Бердичева
Народні депутати України, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея, Максим Поляков та Михайло Гаврилюк (фракція «Народний фронт») зі ЗМІ дізналися про багатодітну сім’ю Володимира Сидоренка з м.Бердичева, яка рішенням Бердичівського міськрайонного суду позбавлена даху над головою.МДО «Депутатський контроль» взяв під опіку житлову проблему багатодітної сім’ї з Бердичева
Народні депутати України, члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея, Максим Поляков та Михайло Гаврилюк (фракція «Народний фронт») зі ЗМІ дізналися про багатодітну сім’ю Володимира Сидоренка з м.Бердичева, яка рішенням Бердичівського міськрайонного суду позбавлена даху над головою.

Парламентарі вважають це рішення правовим, але не моральним, а тому звернулися до Міністра соціальної політики України Павла Розенка (№ДК-012041 від 05.02.2015) та голови Житомирської ОДА Сергія Машковського (№ ДК-012041 від 05.02.2015) з пропозицією допомогти цій багатодітній сім’ї з житлом.
На жаль, ця родина – не виняток, а швидше – показник, адже понад 70% родин із трьома і більше дітьми живуть за межею бідності. І це при тому, що такі сім’ї становлять лише 4% (близько 300 тисяч осіб) від загальної кількості українських сімей. На думку членів МДО «Депутатський контроль», нині демографічна ситуація в Україні визначається як критична, адже здатна загрожувати національній безпеці, соціально-економічному розвитку та суспільній стабільності.

«Навряд чи родини, які не відчувають підтримку та захист держави, наважитимуться народжувати троє і більше дітей», – зазначив Михайло Гаврилюк. Так, якщо сьогодні не займатися питанням врегулювання демографічної ситуації, через кілька років вона може спричинити труднощі із забезпечення обороноздатності держави. А враховуючи ситуацію, яка склалася на сході України, у майбутньому це може негативно позначитися на можливостях захисту Батьківщини та постановити під загрозу її територіальну цілісність.

Відтак держава має докласти максимум зусиль, щоб невідкладно відновити традиційні родинні цінності української нації, підтримуючи сімей, в яких народилося та виховується троє і більше дітей. Більше того, на сьогодні в усьому світі розвиток людського потенціалу перетворився на найважливіший ресурс суспільного прогресу.

«Оскільки за Конституцією Україна є демократичною, правовою та соціальною державою, то невід’ємною складовою соціальної держави є наявність дієвої системи соціального захисту малозабезпечених верств населення, серед яких одне з головних місць займають багатодітні сім’ї», – наголосив Геннадій Кривошея.

І невідкладним кроком на шляху підвищення відповідальності за демографію сучасного і майбутнього народу України члени МДО «Депконтроль» вбачають вирішення житлової проблеми багатодітної сім’ї Сидоренків та надання їм всебічної соціальної підтримки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього