Медичні заклади Хмельницького поповнилися новим обладнанням
Аналізатори рівня глюкози в крові та вакуумний пристрій для електротерапії сьогодні поповнили базу лікарських апаратів у Поліклініці № 2 та Хмельницького військового госпіталю.Медичні заклади Хмельницького поповнилися новим обладнанням
Аналізатори рівня глюкози в крові та вакуумний пристрій для електротерапії сьогодні поповнили базу лікарських апаратів у Поліклініці № 2 та Хмельницького військового госпіталю.
Аби вручити медичне устаткування на зустріч з медиками міста Хмельницького завітав, особисто, народний депутат України Сергій Лабазюк.
Під час зустрічей нардеп поспілкувався із медичним персоналом лікарень та розповів про ситуацію в країні.
Апарати, які цього дня вручив парламентар, вже знайшли своє призначення. Аналізатори рівня глюкози в крові поліклініка № 2 відправила на амбулаторії, що у Лезнево та Озерній, за словами головного лікаря, завдяки їм люди із цукровим діабетом, зможуть на місцях проходити більш ширші обстеження.
А вакуумний пристрій для електротерапії використовуватимуть у фізіотерапевтичному відділені військового госпіталю.
«Основна мета акцій по медицині, які ми проводимо, вже не один рік – це зробити медичні послуги доступніші для нашого населення. Тому я сподіваюся ще це медичне устаткування служитиме довго та якісно», – сказав Сергій Лабазюк.

Медичні заклади Хмельницького поповнилися новим обладнанням
Медичні заклади Хмельницького поповнилися новим обладнанням

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього