Медичне обладнання з Кам’янця постачатимуть на ринки Європи
Підприємства міста, попри складну економічну ситуацію в державі, продовжують розвиватися, виходять на нові ринки та набирають потужностей.Медичне обладнання з Кам’янця постачатимуть на ринки Європи
Підприємства міста, попри складну економічну ситуацію в державі, продовжують розвиватися, виходять на нові ринки та набирають потужностей.

За останні два роки досягненнями у збільшенні виробництва та реалізації продукції характеризується ПАТ \”Кам’янець-Подільськавтоагрегат”, ВАТ \”Модуль”, запрацював після тривалого періоду застою вже модернізований \”М’ясокомбінат”.

На новий рівень розвитку сьогодні вийшла фабрика \”KAMMED\”, яка виробляє сучасне якісне медичне обладнання. Поспілкувався з колективом підприємства та оглянув процес виробництва продукції міський голова Михайло Сімашкевич.

\”Для Кам’янця виробництво медичного устаткування – нова галузь, а тому є перспективи розвитку. Сьогодні фабрика \”KAMMED\” постачає свою продукцію в Грузію, Молдову,Азербайджан, Вірменію. До кінця року тут планують отримати сертифікат CE, який дасть можливість розширити ринок продажу. Також керівництво обіцяє до кінця року збільшити штат працівників, який наразі складаєсімдесят робітників”, – зазначив мер.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього