Медицина Поділля виходить на новий рівень
Завершився 2 етап проекту «Хмельниччині – нова медицина», за результатами якого 15 учасників із різних куточків Хмельниччини відправилися на тренінг до Львова, а згодом – до Хмельницького.Медицина Поділля виходить на новий рівень
Завершився 2 етап проекту «Хмельниччині – нова медицина», за результатами якого 15 учасників із різних куточків Хмельниччини відправилися на тренінг до Львова, а згодом – до Хмельницького.
5 листопада учасники проекту відвідали Медичний центр Святої Параскеви, що на Львівщині. Це новий центр на теренах Західної України, де вперше у вітчизняній медичній практиці в одній установі зібрано інноваційне радіологічне обладнання найвищого світового рівня. Такий комплекс апаратів сьогодні використовується в авторитетних європейських клініках та науково-дослідницьких центрах при найбільших європейських університетах. У медичному центрі учасники проекту зустрілися з кваліфікованими українськими лікарями, які ознайомили їх з новітнім обладнанням та наочно продемонстрували принцип його роботи, а також розповіли про наукові досягнення у сфері медицини.
– Я дуже задоволена, що стала учасником проекту «Хмельниччині – нова медицина», адже здобуваю тут неоціненний досвід. Відвідавши Медичний центр Святої Параскеви, я дізналася багато нового, побачила новітні технології діагностики та лікування. Усе це дуже вразило мене, адже центр – це справді європейський рівень, – ділиться враженнями від поїздки Наталія Кухарук, учасниця проекту.
Продовження тренінгу відбулося 6 листопада вже у Хмельницькому. Тут учасники проекту разом із членами Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М. Пирогова (ПДМШ) в офісі громадської організації «Громадський рух «НЕП» обговорювали перспективи розвитку медичної галузі на Хмельниччині.
– Питання реформування медицини нашого краю назрівало давно, адже за роки незалежності України ефективного розвитку цієї галузі не було. За круглим столом нам вдалось обговорити шляхи покращення медичного обслуговування, зокрема створення на Хмельниччині страхової медицини. Дуже задоволений, що завдяки Першому національному аграрному кооперативу та Благодійному фонду «Зміцнення громад», почали відбуватися зміни і люди побачили паростки, із яких з’явиться якісно нове медичне обслуговування, – говорить Віталій Градомський, учасник проекту.
Так, поступово, крок за кроком, медичне обслуговування Поділля виходить на новий, європейський рівень, а подолянам відкривається шлях до здорового та щасливого майбутнього.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього