Медицину Кам'янця-Подільського планують реформувати
Керівництво Кам’янця рішуче налаштоване на реформування медицини міста та об’єднання пологових будинків міста та району.

Медицину Кам'янця-Подільського планують реформувати
Керівництво Кам’янця рішуче налаштоване на реформування медицини міста та об’єднання пологових будинків міста та району.

Про це під час зустрічі з представниками ЗМІ повідомив заступник міського голови Вадим Савчук.

\”Ми маємо об’єднати ресурс міста та району для того, щоб зробити надання послуг якісним та комфортним, але в жодному разі не потрібно поширювати чутки про неправомірні скорочення персоналу, чи щось на кшталт цього. Пріоритетом має бути професійність медиків та здоров’я дітей і матерів”, – зазначає Вадим Анатолійович.

За статистичними даними, які озвучив начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, у 2015 році в пологовому будинку Кам’янця було прийнято 1272 роди, у районному – 314.

Таку кількість породіль безперешкодно можна обслуговувати в одному закладі і при цьому зекономлені кошти на утримання приміщень використовувати на підвищення комфорту.

Завдання, яке ставить перед медициною міста сьогодні очільник Кам’янця Михайло Сімашкевич – зробити все для того, щоб кожна родина була впевнена в якісних медичних послугах.

Наразі вагоме значення має й фінансова сторона. Якщо на медицину міста виділяють загальну суму 83 мільйони, то більша її частка – це фонд заробітної плати та комунальні послуги. На розвиток власне галузі залишається лише шість відсотків.

Як зауважує начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк: \”Ми маємо довготривалі проблеми, які не вирішувалися за часів Незалежності. Тому сьогодні склалося так, що медицина потребує термінової реформи, інакше медична допомога буде недоступною для більшості населення”.

Використовуючи європейську практику, міський голова Михайло Сімашкевич пропонує в медичних закладах створити посаду менеджера, який би відповідав за фінансову сторону, видатки, тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього