Медики Хмельницького готові прийняти та захистити поранених у сутичках на ГрушевськогоУкраїнські міста почали акцію з підтримки та лікування поранених на Євромайдані. Хмельницький також долучився.Українські міста почали акцію з підтримки та лікування поранених на Євромайдані. Хмельницький також долучмвся.

У зв’язку із подіями, що відбуваються зараз на Грушевського, дві львівські лікарні виступили з ініціативою приймати поранених з Києва. Їх підтримали колеги у Тернополі. Хмельницькі лікарі також запевняють, що готові лікувати травмованих.

– Ми обговорювали це питання на п’ятихвилинці. Завтра, 23 січня, можливо, буде більш розширене засідання. Лікарі завжди готові надати допомогу тим, хто цього потребує .У нас є запас медикаментів та вільні ліжкомісця, – каже завідуючий Хмельницьким міським травматологічним центром Руслан Колесніков.

За словами лікаря, постраждалих готові прийняти у будь-якому відділенні – травматологічному, неврологічному, терапевтичному.

– Сьогодні вночі, з 21 на 22 січня, до нас звернувся 23-річний хлопець із травмами – забій поперекового відділу хребта. Він стверджував, що його побили міліціонери, але це ніяк не пов’язано з майданом, це сталося на вулиці Шевченка, – повідомив завідуючий травматологією.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього