Медики з Хмельниччини рятують життя на війні
Лікарі – на медичній передовій. Хірурги із Хмельницького та Кам’янця у Маріуполі витягають з того світу пораненихМедики з Хмельниччини рятують життя на війні
Лікарі – на медичній передовій. Хірурги із Хмельницького та Кам’янця у Маріуполі витягають з того світу поранених. Військовий госпіталь облаштували нашвидкуруч на базі місцевої лікарні «швидкої допомоги». Білі халати працюють не за гроші. На Схід їх покликав обов’язок.

Війна всього за кілька кілометрів. Віталій отримав кулю на полі бою. Його, як і інших поранених, одразу доправили до Маріуполя.

Кілька десятків пацієнтів рятують медики, які в мирному житті ніколи не стикались із ранами від гранат та куль. Коли стало зрозуміло, що рук та сил бракує, покликали добровольців. Вони їдуть працювати у прифронтовий госпіталь.

Лікарі рятують цілодобово і роблять навіть неможливе. Артур Савицький хірург із Кам’янця- Подільського. Приїхав до Маріуполя через загиблого родича. Поруч з пораненим тоді не знайшлось медика. Його колега – хірург із Хмельницького. У мирному житті Едуард ЛАТИНСЬКИЙ працює в обласній лікарні. Сьогодні він також на медичні передовій.

У разі необхідності у госпіталі можуть прийняти більше 100 поранених от тільки медикаменти у дефіциті. Тут вкрай потрібні кровоспинні препарати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього