Мельниченко пояснив, чому не голосував за відставку УрядуНародний депутат України Володимир Мельниченко розповів, чому він був відпусній на сесії Верховної Ради, коли голосували за відставку Уряду Миколи Азарова.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.Мельниченко пояснив, чому не голосував за відставку УрядуНародний депутат України Володимир Мельниченко розповів, чому він був відпусній на сесії Верховної Ради, коли голосували за відставку Уряду Миколи Азарова.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.
“Шановні кам’янчани, сьогодні дехто з так званих політичних діячів закидає мені, що я на вчорашньому пленарному засіданні Верховної Ради України не голосував за відставку уряду Азарова, як того обіцяв. Та якщо хтось стежив за ходом вчорашньої сесії парламенту, то міг помітити мою відсутність під час голосування. Причиною цьому стало те, що у мене пішов камінь з нирки. Та з самого ранку було зрозуміло, що голосів для позитивного результату не вистачить, це було видно після нічних перемовин. Якщо б було по-іншому, то я, навіть, на кареті швидкої допомоги приїхав би і проголосував за відставку уряду”.

Також нардеп у соціальній мережі виклав світлини, на яких вони разом з міським головою Михайлом Сімашкевичем знаходяться на майдані. У руках політики тримають прапорці України та ЄС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього