Мер Хмельницького Мельник в 2 години ночі обіцяє прийти на дискотеку під ялинкуУ новорічну ніч о 2.00 біля головної новорічної ялинки нашого міста на майдані Незалежності усіх хмельничан з Новим роком привітає міський голова Сергій Мельник, відбудеться святкова дискотека.

Мер Хмельницького Мельник в 2 години ночі обіцяє прийти на дискотеку під ялинку У новорічну ніч о 2.00 біля головної новорічної ялинки нашого міста на майдані Незалежності усіх хмельничан з Новим роком привітає міський голова Сергій Мельник, відбудеться святкова дискотека.

Новорічної ночі святкові дискотеки із вітаннями Діда Мороза та Снігуроньки відбудуться також на майданчиках біля кінотеатру ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівська, 40), поблизу спортивно-оздоровчого комплексу “СВ”(вул. Свободи, 1-А) та біля новорічних ялинок в усіх мікрорайонах міста.

Кожного дня різдвяно-новорічних свят, починаючи від першого січня, на майдані Незалежності біля головної ялинки відбуватимуться дитячі ранки, повідомляє прес-служба міської ради.

Впродовж усіх свят на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка хмельницька дітвора матиме гарну нагоду завітати на гостину та поспілкуватися з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього