Мер Хмельницького - найактивніший борець з корупцією
Таким є результат Всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інститутуМер Хмельницького - найактивніший борець з корупцією
За результатами Всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту 19% мешканців Хмельницького повністю задоволенні роботою Олександра Симчишина на посаді міського голови.
Це найвищий рівень повної підтримки серед усіх міських голів України. Ще 38% задоволені роботою очільника міста.
Загалом 57% хмельничан задоволені роботою нового міського голови. Це четвертий результат серед 24 міст країни.
Складом нової Хмельницької міської ради задоволені 42% місцевих мешканців. Це п\’ятий результат серед найбільших міст країни.
Більше того — за результатами опитування міський голова Хмельницького зайняв перше місце в Україні як такий, що найбільше бореться із корупцією в міській владі.
44% опитаних впевнені, що Олександр Симчишин якісно працює над її подоланням.
Друге місце Олександр Симчишин посів і за повним схваленням діяльності – 13%. Загалом схвально оцінюють його роботу 54% містян.
На думку 38% хмельничан міська влада відповідально ставиться до потреб людей.
Цей результат — теж найкращий зі всіх міст України, в яких проводилося опитування.
Нагадаємо — у 2016 році Хмельницький бюджет має чітко визначене соціальне спрямування, що передбачає підтримку соціально-незахищених верств населення, надання пільг, реалізацію громадських проектів, спрямованих на покращення якості життя хмельничан тощо.
Трохи гірше, ніж у Львові, проте краще, ніж у решті великих міст країни влада Хмельницького працює над покращенням громадської безпеки мешканців. У цьому переконані 64% опитаних.
Більше того — мешканці нашого міста найбільше в країні задоволені наданням послуг в сферах освіти, культури та медицини. Такому результату посприяло збільшення фінансування міською радою цих галузей, будівництво нових дитячих садочків, покращення якості харчування дітей, контроль над наданням послуг, рішення про забезпечення безкоштовними ліками травмпунктів та реанімаційних відділень тощо.
Також наше місто — серед лідерів щодо ставлення представників влади до громадян та на першому місці у країні з відкритості місцевої влади. Інформація про міського голову, депутатів, членів виконавчого комітету, бюджет міста, плани роботи влади та її діяльність можна вільно знайти як в інтернет-ресурсах, соціальних мережах, так і в друкованих ЗМІ та на телеканалах. Потрапити на особистий прийом до міського голови та заступників чи керівників структурних підрозділів не складає проблеми. Також до них можна звернутися за допомогою електронних засобів комунікації.
За результатами опитування, в Хмельницькому — одні з найкваліфікованіших чиновників, які надають якісні послуги. 28% опитаних вважають, що їх обслуговували представники влади із дуже високим та високим рівнем знань та кваліфікації. Якщо вірити результатам опитування, то “розумніша” чиновницька команда лише у Вінниці.
Детальніше з опитуванням можна ознайомитися за посиланням

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього