Мер Хмельницького не хоче чути про "благодійні" внески у дитсадках
Принаймні, про ті з них, які вносяться на потреби, оплачені з міського бюджету.Мер Хмельницького не хоче чути про "благодійні" внески у дитсадках
Принаймні, про ті з них, які вносяться на потреби, оплачені з міського бюджету.
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зібрав керівників дошкільних закладів, щоб поговорити про важливе.
“Я хочу почути вашу думку стосовно двох основних тем – харчування у садочках та батьківських внесків”, – сказав завідуючими міський голова.

“Минуло досить часу із дня підняття вартості харчування до 16 гривень. Уже зараз ви можете оцінити, чи вистачає цих коштів, чи, можливо, варто налаштовуватися на те, щоб з нового навчального року переглядати ціну на харчування. Проте не варто забувати, що це “вдарить” і по кишенях батьків”, – наголосив міський голова.

Керівники дитячих навчальних закладів були одностайні: коштів на харчування на разі вистачає. Якщо не буде значного зростання цін, то підвищувати його вартість нагальної потреби поки немає. Інша справа — вчасні поставки продукції. Не секрет, що через тендерні процедури з цим були проблеми. Проте, зараз ці проблеми усунуті. Також є питання до якості деяких продуктів. До цієї проблеми підходитимуть теж ретельно.

Тема батьківських внесків у садочках призвела до дискусії. Висновок її був чіткий: якщо міський бюджет покриватиме всі потреби садочків, то потреба у благодійних коштах від батьків пропаде. На разі ж завідуючі запевнили, що працюватимуть над тим, щоб батьківські внески були дійсно добровільними. До слова, як виявилося, в нашому місті є садочки, які взагалі не приймають благодійної допомоги від батьків вихованців.

“Однозначно я не хочу чути про те, що батьки здають гроші на миючі засоби чи щось інше, що вже профінансував бюджет міста, – наголосив міський голова. – Як і про те, що когось просять допомогти коштами надто наполегливо”.

Міський голова думку керівників садочків почув, однак остаточне рішення про те, забороняти благодійні батьківські внески в закладах освіти, чи ні, прийме після розмови з батьками на “Батьківському форумі”, що відбудеться 17 квітня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього