Мер Хмельницького особисто контролює благоустрій міста
Прибирання місць відпочинку, берегів річок, вулиць, ліквідація стихійних сміттєзвалищ – тема номер один для влади Хмельницького.Мер Хмельницького особисто контролює благоустрій міста
Прибирання місць відпочинку, берегів річок, вулиць, ліквідація стихійних сміттєзвалищ – тема номер один для влади Хмельницького.
Під час наради з керівниками управлінь та комунальних підприємств міський голова Олександр Симчишин особливо наголосив на необхідності наведення післязимового ладу в місті:
\”В першу чергу необхідно звернути особливу увагу на прибирання місць відпочинку, парків, берегів річок. Для цього запрошуємо всіх приєднатися до місячника з благоустрою. Не менш важливим є й проведення \”Уроку довкілля\” у школах, оскільки ми повинні виховувати в дітей повагу до природи, інакше жодні заходи з благоустрою ніколи не допоможуть нам зробити місто чистим\”.
Керівники ЖЕКів отримали доручення посилено взятися за прибирання прибудинкових територій.
Тим часом самі хмельничани додають комунальникам роботи: \”Неподалік Книжковець на території міста ми виявили величезне стихійне сміттєзвалище, – каже очільник управління екології та контролю за благоустроєм міста Олександр Луков. – Щоб його ліквідувати, нам потрібно буде задіяти кілька одиниць техніки і витратити на це не один день\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього