Мер Хмельницького пообіцяв побудувати дитячий садок, вартістью 12 мільйонів гривень

Хмельницький міський голова Сергій Мельник визнав, що дитячий садок у мікрорайоні Лезневе, почнуть будувати не раніше 2014 року.Хмельницький міський голова Сергій Мельник визнав, що дитячий садок у мікрорайоні Лезневе, почнуть будувати не раніше 2014 року.
Мер Хмельницького пообіцяв побудувати дитячий садок, вартістью 12 мільйонів гривень
Про це він сказав в ефірі телепрограми “Хмельницький. Вільна думка”.

“Що стосується дитсадка у Лезневе, то ми цього року зробили проектно-кошторисну документацію. Звичайно, сподівалися на інвестиційну субвенцію з державного бюджету, але, на жаль, цей рік складний, і тому наш проект не включили у фінансування”, – пояснив мер.

Мельник підтвердив, що мікрорайони міста Виставка і Лезневе найбільше мають потреби у зведенні дитячих садочків.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, під час цьогорічної робочої поїздки до Ярмолинецького району губернатор Василь Ядуха заявив, що відповідатиме за будівництво дитсадка у Лезневе.

“Я особисто взяв на себе зобов’язання, як житель міста Хмельницького, і персонально відповідатиму за те, щоб за кілька років в мікрорайоні Лезнево, а там немає дошкільного навчального закладу, його побудувати”, -наголосив він.

Згодом міський голова Сергій Мельник також пообіцяв збудувати дитсадок у Лезневе.

Крім цього, є звернення нардепа Андрія Пишного до Василя Ядухи, в якому обранець пише, що до нього звернулись жителі мікрорайону Лезневе із проханням допомогти вирішити питання щодо будівництва дитячого садка. Вони повідомили, що в мікрорайоні Лезневе проживає близько 6 тисяч людей, з яких близько 500 – діти дошкільного віку, а в мікрорайоні немає жодного дошкільного навчального закладу.

Довідка НГП. Кошторисна вартість проекту будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Лезневе становить 12 млн. грн. Розрахований новий дитсадок буде на шість груп.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього