Мер Хмельницького привітав матерів-породіль Продовжуючи гарну традицію, яка в Хмельницькому існує вже понад 15 років, міський голова Сергій Мельник завітав до перинатального центру, аби привітати матерів-породіль, що народили дітей 1 січня 2014 року.Мер Хмельницького привітав матерів-породіль Продовжуючи гарну традицію, яка в Хмельницькому існує вже понад 15 років, міський голова Сергій Мельник завітав до перинатального центру, аби привітати матерів-породіль, що народили дітей 1 січня 2014 року.
Першою в новорічну ніч в 00 годин 05 хвилин у нашому місті з’явилася на світ дівчинка. ЇЇ вага – 3 кг 700 г, зріст – 56 см. Загалом же в першу добу цього року народилося тринадцять немовлят – четверо хлопчиків і дев’ятеро дівчаток.

Шестеро з молодих матусь народили первістків, ще двоє стали багатодітними, народили по третій дитині.
Окрім теплих слів привітання тринадцять матусь отримали в подарунок від міської влади ковдри й одяг для малюків, вітальні листівки та солодощі.
Як роз’яснив головний лікар Хмельницького міського перинатального центру Андрій Ропотан, кількість пологів дещо зменшилась у зв’язку з відкриттям обласного перинатального центру. Хоча, за словами Андрія Григоровича, багато з жінок-мешканок області мають бажання народжувати саме у міському перинатальному центрі, адже у цьому медичному закладі надається фахова допомога в повному обсязі. Для цього в пологовому будинку, який функціонує уже понад сім років як міський перинатальний центр, створені належні умови та працює кваліфікований медперсонал.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього