Мер Кам'янця-Подільського поїхав до Норвегії
З 6 по 10 квітня міський голова Михайло Сімашкевич перебуватиме з робочою поїздкою у Королівстві Норвегії в рамках проекту «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні».Мер Кам'янця-Подільського поїхав до Норвегії
З 6 по 10 квітня міський голова Михайло Сімашкевич перебуватиме з робочою поїздкою у Королівстві Норвегії в рамках проекту «Формування політики, ґрунтованої на фактах, в сфері місцевого самоврядування в Україні».

В рамках цього візиту заплановано зустрічі з представниками Постійного комітету з питань місцевого самоврядування та публічного управління (за участі голови Комітету п. Настадаб Хельге Анде, з президентом Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад пані Гунн Маріт Хельгесен, мером міста Фрідрікстад Йон Івар Нигард.

Також делегації з України представлять політичну, адміністративну, фінансову, освітню структури міста Ас, презентують муніципальні послуг и для молоді та інформують про послуги у сфері охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього