Мер Кам`янця-Подільського потрапив у немилість губернатора через підтримку ЄвромайдануМіський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич потрапив під критику керівництва області.

Як заявив губернатор Василь Ядуха на колегії облдержадміністрації, у Кам’янець-Подільського комунального підприємства “Комбінат благоустрою” утворився зарплатний борг на суму 349,4 тис. грн. На думку високопосадовця, це пов’язано із непрофесійністю місцевої влади.Мер Кам`янця-Подільського потрапив у немилість губернатора через підтримку ЄвромайдануМіський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич потрапив під критику керівництва області.

Як заявив губернатор Василь Ядуха на колегії облдержадміністрації, у Кам’янець-Подільського комунального підприємства “Комбінат благоустрою” утворився зарплатний борг на суму 349,4 тис. грн. На думку високопосадовця, це пов’язано із непрофесійністю місцевої влади.
“Міська влада Кам’янця-Подільського не займається взагалі, відсутній будь-який контроль за виконанням наших доручень. Працівники Комбінату благоустрою мають знати – вони не отримують зарплати через бездіяльність міського голови і його заступників. Зібралася команда непрофесіоналів, котрі не мають бажання працювати на громаду. Знищувати Кам’янець-Подільський ніхто нікому не дасть”, – наголосив Ядуха.

Нагадаємо, що до подій з Євромайданом робота міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича на колегіях облдержадміністраціях ставилася губернатором у приклад іншим керівникам.

Під час Євромайдану пан Сімашкевич висловив солідарність з мітенгувальниками і навіть скоротив робочий день для працівників міськвиконкому до двох годин.

“Враховуючи конституційне право працівників виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради на вільне волевиявлення громадянської позиції, 2 грудня 2013 року оголошено скороченим робочим днем”, – такий документ підписав Сімашкевич.

Як відомо, на місцевих виборах-2010 Михайло Сімашкевич виборов мерську посаду за підтримки тоді ще “Сильної України” Сергія Тігіпка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього