Мер Кам`янця-Подільського публічно заявив про підтримку євроінтеграційного курсу УкраїниВчора, 26 листопада, на позачерговій сесії Кам`янець-Подільської міської ради було озвучено звернення очільника міста Михайла Сімашкевича,у якому він висловив підтримку усім місцевим прихильникам євроінтергаційного курсу України.
Згодом текст звернення з`явився на його сторінці у одній з соціальних мереж:Мер Кам`янця-Подільського публічно заявив про підтримку євроінтеграційного курсу УкраїниВчора, 26 листопада, на позачерговій сесії Кам`янець-Подільської міської ради було озвучено звернення очільника міста Михайла Сімашкевича,у якому він висловив підтримку усім місцевим прихильникам євроінтергаційного курсу України.
Згодом текст звернення з`явився на його сторінці у одній з соціальних мереж:

“Наразі перебуваю з робочим візитом в Литві у місті Каунас, і події в Україні тут є топ-новиною усіх друкованих видань та телевізійних ефірів.

Цілком підтримую громаду Кам’янця-Подільського, яка прагне жити в Європейському Союзі. Спілкуючись з політиками та мешканцями Литви, я вкотре усвідомив – Європейський Союз дає багато перспектив. Для прикладу, жителі Каунасу мають робочі місця, можливість вільно подорожувати, забезпечені соціальним страхуванням, на високому рівні медичне обслуговування.

Всього цього вони досягли не за один рік, адже минуло дев’ять років після вступу Литовської Республіки до Європейського Союзу і сьогодні це конкурентоспроможна, економічно розвинута країна.

Я стояв і стоятиму на позиціях того, що не потрібно боятися змін. Ми повинні дбати про майбутнє наших дітей та внуків, які сьогодні хочуть жити в європейській країні, які бажають, щоб їхні дипломи визнавав світ, щоденна праця оцінювалася на належному рівні.

Сподіваюсь, що нас почують і разом ми зможемо вистояти цей непростий шлях”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього