Мер Кам’янця-Подільського візьме участь у загальносвітовому форумі
З 16 по 18 червня міський голова Михайло Сімашкевич з офіційним візитом відвідає Відень (Австрія) з метою участі у загальносвітовому форумі з енергоефективності.Мер Кам’янця-Подільського візьме участь у загальносвітовому форумі
З 16 по 18 червня міський голова Михайло Сімашкевич з офіційним візитом відвідає Відень (Австрія) з метою участі у загальносвітовому форумі з енергоефективності.

Нагадаємо, що в листопаді 2014 Кам’янець-Подільський відвідали представники Світового банку в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах». Для подальшого співробітництва було обрано лише три міста України: Київ, Тернопіль та Кам´янець-Подільський. Проект технічної допомоги має на меті допомогти трьом містам заснувати місцевий потенціал для розробки та залучення інвестицій в енергоефективну трансформацію міських комунальних підприємств, інфраструктури, будівель.. Проект допомагає також визначити та розробити привабливі для фінансування банками проекти з покращення енергетичної ефективності міста.

Також мер міста матиме можливість на власні очі побачити кращі практики Відня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього