Мер Кам'янця-Подільського змагається за звання людини року
Свою безпосередню причетність до реалізації найбільш важливої і найактуальнішої для українського суспільства ідеї об’єднання загальнонаціональна програма «Людина року» доводить своєю майже 20-річною історією.Мер Кам'янця-Подільського змагається за звання людини року
Свою безпосередню причетність до реалізації найбільш важливої і найактуальнішої для українського суспільства ідеї об’єднання загальнонаціональна програма «Людина року» доводить своєю майже 20-річною історією.

І цього разу програма переконливо продемонструє, що нас, українців, об’єднує любов до України, бажання перетворити її на сильну і квітучу країну.
Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» підвела остаточні підсумки експертного опитування за 2014 рік та визначила лауреатів дев’ятнадцятої загальнонаціональної програми у 18 професійних номінаціях.

У номінації Міський голова (серед 12 попередніх претендентів) до фіналу дійшов і міський голова Кам\’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. За високе звання у фіналі він змагатиметься з Ігорем Сапожко, міським головою м.Бровари, що на Київщині та Генадієм Трухановим, мером Одеси.

Урочиста церемонія вручення премії «Людина року – 2014» відбудеться 21 березня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього