Мер Славути порівняв Гройсмана з компартією на форумі, влаштованому "Батьківщіною"Декларуючи на словах підтримку органів місцевого самоврядування, уряд Гройсмана, своєю непродуманою політикою у тарифній і соціальній сфері нищить її на корені, – заявив у своєму виступі на громадському форумі міський голова Славути Василь Сидор. – Як колись компартія вказувала, скільки і чого сіяти і вирощувати, так тепер нам доводять, скільки шкіл, медпунктів, лікарень має бути, до того ж скидаючи їх утримання і фінансування на плечі само ї ж громади.
У Славутському палаці культури на форум влаштований партією \”Батьківщіна\” зібралися депутати, міських, районних, сільських та селищних громад області від цієї партії повідомляє кореспондент ПОДІЛЬСЬКА.інфоМер Славути порівняв Гройсмана з компартією на форумі, влаштованому "Батьківщіною"
Декларуючи на словах підтримку органів місцевого самоврядування, уряд Гройсмана, своєю непродуманою політикою у тарифній і соціальній сфері нищить її на корені, – заявив у своєму виступі на громадському форумі міський голова Славути Василь Сидор. – Як колись компартія вказувала, скільки і чого сіяти і вирощувати, так тепер нам доводять, скільки шкіл, медпунктів, лікарень має бути, до того ж скидаючи їх утримання і фінансування на плечі само ї ж громади.
У Славутському палаці культури на форум влаштований партією \”Батьківщіна\” зібралися депутати, міських, районних, сільських та селищних громад області від цієї партії. Після проведених в обласному центрі форумів аграріїв, медиків та працівників комунальної сфери \”Батьківщіна\” зібрала у Славуті своїх місцевих депутатів – щоб разом покритикуваті роботу уряду Володимира Гройсмана. Учасники форуму, як стало зрозуміло з виступів розраховують на дострокові парламентські вибори і сподіваються, що на пост прем\’єра повернеться їхня лідерка Юлія Тимошенко
– Дійшло до того, що мерія міста Славути змушена судитися із «рідним» урядом із приводу утисків і несправедливості, учиненої урядовцями стосовно славутчан. І таких позовів ми маємо не один, а – три: стосовно пільгового перевезення громадян, фінансування професійно-технічної освіти та щодо коштів, які уряд має виділяти на так звану «зону спостереження» при АЕС!- заявив мер Славути Василь Сидор

В.о.голови Хмельницької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Олег Лукашук. заявив, що Партія «Батьківщина» як зіницю ока береже суверенне право органів місцевого самоврядування на власну позицію і власну оцінку усього, що відбувається в житті країни, адже право це було започатковане нашими предками ще за часів Київської Русі, коли громада – віче, вирішувала все, тоді, як нинішня влада прагне заперечити це право, і проект бюджету на наступний рік\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього