Мер Славути написав звернення колегам з Росії
Звертаюся до вас, як до колег з місцевого самоврядування, з єдиною метою – розвіяти міф щодо внутрішньополітичної ситуації, яка склалася в Україні.Мер Славути написав звернення колегам з Росії
Звертаюся до вас, як до колег з місцевого самоврядування, з єдиною метою – розвіяти міф щодо внутрішньополітичної ситуації, яка склалася в Україні.

Офіційна кремлівська пропаганда постійно говорить вам про «кричущі випадки утиску прав російськомовного населення в нашій країні і зростаючої нетерпимості українського народу до всього російського». Не вірте – це неправда! Як неправдою є те, що сьогодні молоді російські хлопці їдуть на навчання до Бєлгородської області, а не на Донбас вбивати українців.

Знайте, що в нашій країні ніколи не було, немає, і не буде випадків утисків людей за ознаками національності, мови чи віри. У своїй переважній більшості український народ живить до російського народу лише дружні і братерські почуття.

Майдан в Україні не був «фашистським переворотом». Втомившись від державного бандитизму режиму Януковича, українські громадяни всіх національностей, у тому числі росіяни, – прогнали його владу. На жаль, за свою свободу, нашому народові довелося розплатитися страшною ціною – життями Героїв Небесної Сотні. Захищаючи незалежність Батьківщини, гинуть наші хлопці і сьогодні …

Ми, українці, хочемо і далі будувати з вашою країною добросусідські відносини, але виключно як самостійна, незалежна держава! І в цей важкий для України час, коли розтоптавши двосторонні та міжнародні договори регулярні підрозділи російської армії вторглися на нашу землю, я закликаю вас зупинити військову агресію! Адже найстрашніше в будь-якій війні, і ви це знаєте не гірше за мене, – ховати своїх дітей.

Я закликаю вас, як обраних представників народних громад Росії, зробити все можливе і неможливе, щоб не допустити повномасштабної війни між нашими народами і негайно вивести російські війська з української території!

В іншому випадку, процес підриву миру і стабільності в Україні, може зруйнувати всю систему світової безпеки.

Зупиніть безумство вашого керівництва!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього